Miasta bez elektrośmieci

Mieszkańcy podwarszawskich miejscowości mogą korzystać z odbioru elektrośmieci z domu. Usługa jest bezpłatna i pomaga w pozbyciu się z domu wielkogabarytowych urządzeń, takich jak pralka, lodówka czy zmywarka. Dzięki temu znika problem transportu ciężkich elektrośmieci.

Od teraz mieszkańcy kilku podwarszawski miejscowości mogą korzystać z bezpłatnych odbiorów elektrośmieci z domu. Możliwe jest łatwe i prawidłowe pozbycie się wielkogabarytowych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Przedstawiciele ElektroEko pomogą wynieść ciężki sprzęt z mieszkania, niezależnie czy znajduje się na parterze, czy czwartym piętrze bez windy.

By pozbyć się elektrośmieci z naszych domów wystarczy zadzwonić pod numer 2222 333 00
i umówić się w dogodnym dniu i terminie na darmowy odbiór niepotrzebnych urządzeń. Można także skorzystać z formularza zamieszczonego na stronie http://elektrosmieci.pl/bezplatny-odbior-elektrosmieci-z-domu.

Infolinia, z którą należy kontaktować się w celu odebrania elektrośmieci dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-17, natomiast w sobotę w godzinach 8-13.

Odebrany przez ElektroEko sprzęt trafia do zakładów utylizacji, gdzie poddawany jest procesom przetwarzania. Niebezpieczne substancje zostają zneutralizowane, bez szkody dla środowiska naturalnego, w tym zdrowia ludzi.

”"