Bezpośrednio z domów w kolejnych miastach Polski.

Kolejne miasta – Koszalin, Piła, Kielce, Zielona Góra, a także Gdańsk, Starogard Gdański i Olsztyn – zostały objęte programem bezpłatnego odbioru dużych elektrośmieci bezpośrednio z domów.

Dzięki stworzonemu przez ElektroEko programowi, mieszkańcy wskazanych miast mogą pozbyć się niepotrzebnego sprzętu elektrycznego i elektronicznego nie tylko w sposób bezpłatny, ale i prosty – bez konieczności wychodzenia z domu.

Aby sprawnie przeprowadzić proces odbioru wielkogabarytowych elektrośmieci z domu sprzęt powinien być przygotowany do transportu. Oznacza to, że musi być odłączony od instalacji elektrycznej (np. pralki), gazowej (kuchenki) czy też wodociągów (pralki). Dzięki temu pracownicy ElektroEko będą mogli szybko wynieść niepotrzebny zużyty sprzęt. A to przełoży się na liczbę realizowanych każdego dnia zleceń.

W celu ustalenia terminu  zużytego sprzętu wystarczy zadzwonić pod numer 2222 333 00 lub wypełnić formularz na stronie www.elektrosmieci.pl. Usługa jest bezpłatna, a organizatorem programu jest działająca na zasadach not-for-profit organizacja odzysku ElektroEko.